המסלול הקצר

איתור תשתיות תת קרקעיות נדרש לצורך זיהוי מכשולים תת קרקעיים שונים במקומות המיועדים לבנייה או להנחת תשתיות חדשות.

לצורך איתור תשתיות תת קרקעיות מתכתיות משתמשים במערכות משדר – מקלט (גלאי) המסייעים לאיתור התוואי של צינור, כבל ואו כבל התקשורת. יש תשתיות שאינן מתכתיות ונכון לעכשיו עדיין לא הומצא מכשיר איתור אפקטיבי ואולטימטיבי- לבד משימוש ברדאר חודר קרקע G.P.R..
אם התשתיות הן אל מתכתיות והן חלולות כצינור, אפשר בהחלט להשחיל בתוכן מוט פלדה גמיש או משדר מתאים אשר אפשר לזהות אותן עם מקלט מתאים. המידע המתקבל כולל עומק התשתית.

חברה מקצועית, המאומנת ומיומנת באיתור תשתיות תת קרקעיות מציעה שירותי איתור תשתיות תת קרקעיות בעזרת ציוד ייעודי לאיתורן: גלאי השדות המגנטים, בעזרת המשדר מאפשר איתור צנרת מתכתית תת קרקעית; וכן, רדאר חודר קרקע GPR לגילוי צנרת אל מתכתית; כמו צנרת הולכת מים מפלסטיק וצנרת ביוב.

חשוב לציין, כי איתור תשתיות קרקעיות מחייב הבנת עקרונות הפעולה של שדות מגנטיים. מיומנות רבה וניסיון מקצרת את מהלך האיתור. לבד מאיתור תשתיות תת קרקעיות לחברה שלנו יש ציוד וניסיון באיתור בתקלות בכבלי חשמל תת קרקעיים, נזילות בצנרת תת קרקעית, נזילות בברכות, סריקות תרמוגרפיות.

איתור תשתיות תת”ק הוא פרי שילוב בין ידע וניסיון לבין ציוד ייעודי וייחודי המתאים לצורך זה.

אף כי השירות של תרמו-רום אינו בחינם, הוא עשוי לחסוך כסף רב. גילוי מבעוד מועד של תשתיות עשוי למנוע לא רק עגמת נפש אלא למנוע בזבוזים וסיכונים פוטנציאליים, ברצינות!

הקרקע אינה שקופה לכן נדרש לחדור אליה באמצעים שונים על מנת לגלות ולהתוודע אל מה שבתוכה.

לקוחות רבים שהסתייעו זה מכבר בשירותי החברה עשויים להעיד על התועלת הרבה של השירות החיוני והנדרש הזה.

אם אתם מתעתדים לבנות או לחפור באדמה- מומלץ להקדים תרופה למכה (פוטנציאלית) ולהזמין שירות לאיתור תשתיות תת קרקעיות.